Nový zubař v Zubří

0

Prvotní informace k novému zubnímu lékaři ve městě Zubří

S velkým potěšením Vám přinášíme zprávu, po které jsme všichni dlouho volali. Po dlouhém hledání se nám konečně podařilo najít novou zubařku, která bude ordinovat u nás v Zubří! Paní zubařku zaujaly nové prostory Lékařského domu, Radou města s ní byla schválena smlouva o závazku veřejné služby a v následujících měsících jí budou upravovány prostory dle jejího přání a potřeb.
Důležité informace:
– Nová zubařka prioritně převezme pacienty, kteří mají svou kartu u MUDr. Eriky Stiborkové.
– Pacienti budou postupně registrováni od srpna 2022. Ti, co mají kartu u paní zubařky Stiborkové nic dělat nemusí. Její pacienti, kteří si svou kartu již vyzvedli, se budou moct k nové zubařce přihlásit. Následně podle kapacity zubařky dojde k doplnění pacientů z řad veřejnosti.
– Od září budou po přechodnou dobu pacienti ze Zubří ošetřováni v současné ordinaci zubařky v Rožnově p. R. Během podzimu si bude lékařka vybavovat ordinaci a od ledna 2023 již bude plně ordinovat v Lékařském domě v Zubří.
– Jméno nové zubařky a kontakt na ni bude zveřejněn v srpnu 2022.
Do budoucna je v plánu služby v Zubří rozšířit o dalšího zubaře a také o dentální hygienu. Jsme moc rádi, že se nám podařilo posunout blíž k vyřešení tento problém, který trápí nejedno město, a držte nám palce, aby se vše v pořádku dokončilo. Velký dík patří paní MUDr. Mileně Blahové, která zprostředkovala kontakt s novou zubařkou a napomohla k zahájení spolupráce.
 
Aleš Měrka, místostatosta města
Sdílet.

About Author

Zanechat komentář