ANO 2011

0

Dobrý den Zubřané.

Chtěl bych vám představit naše kandidáty a vysvětlit, proč kandidujeme do zastupitelstva. Je to z důvodu toho, že chceme lepší Zubří. Aby se nám zde lépe žilo a politické strany se snažily svými rozhodnutími lidi spojit a ne rozdělit. Aby společně pracovali pro občany a neohlíželi se na to, z které jsou strany.

Myslím si, že město Zubří potřebuje novou krev.

Nevěřte lidem, co vás v minulosti zklamali a slibují nesplnitelné. Dejte šanci našim kandidátům, kteří nejsou tradičními politiky, ale obyčejní lidé s obyčejnými názory. Pokud nás chcete podpořit běžte k volbám a volte č. 9.

Zubří, město pro lidi!

https://ano-zubri9.webnode.cz

Ing. Petra Brokešová

Podnikatelka

 

Jmenuji se Petra Brokešová, je mi 42 let a v Zubří bydlím 20 let. Má rodina zde žije po generace, otec Ladislav Brokeš prodává stříbrné šperky a praděda Josef Brokeš zde měl řeznictví. Praděda František Holčák, krejčí z Dolní Bečvy postavil hotel Radegast na Pustevnách. Vystudovala jsem vysokou školu v Ostravě, Ekonomickou fakultu obor Ekonomika a právo, už na škole jsem stejně jako moji předkové začala podnikat, zabývám se prodejem stříbrných šperků a ocelových šperků. Životní zkušenosti jsem sbírala nejen v České republice, ale i v zahraničí v USA, Thajsku nebo Číně. V Zubří žiji se svým milovaným synem. Záleží mi na tom, aby se zde spoluobčanům žilo lépe. Ráda bych přispěla k tomu, abychom společně vytvořili pracovní prostředí pro podnikatele a lidem poskytli všechny služby, které okolní města nabízí. Chceme tímto podpořit obyčejné lidi, aby zde občané chtěli žít v každém věku. Budeme bojovat proti korupci a starat se o peníze daňových poplatníků, aby ze Zubří bylo efektivní a hospodárné město, do kterého se budou stěhovat slušní lidé. Zubří, město pro lidi.

 

 

Radim Fabian

Policista

 

Jmenuji se Radim Fabian, je mi 37 let. Pocházím ze Starého Zubří, po základní škole jsem vystudoval číšníka s maturitou ve Frenštátě pod Radhoštěm. Při škole a po vojně jsem pracoval v restauraci Sportimo v Zubří, dále jsem provozoval hospodu Rafan bar na Starém Zubří. Mám dvě děti a skvělou manželku. Jsem fanoušek házené a slušných lidí. Již 12 let pracuji jako policista a proto bych se chtěl v Zubří mimo jiné zaměřit na bezpečnost. Rád bych ve spolupráci s městskou policií Rožnov pod Radhoštěm pořídil pro město bezpečnostní kamery, dále bych chtěl v Zubří Vyhlášku o konzumaci alkoholu, abychom měli páky na tzv. nepřizpůsobivé. Chtěl bych udělat změny v územním plánu, aby si mladí mohli pořídit vlastní bydlení. V Zubří chybí denní centrum pro maminky s dětmi a denní centrum pro seniory. Myslím si, že je zapomínáno na seniory, kteří si za celoživotní práci úctu určitě zaslouží. Proto bych chtěl v dalších letech zbudovat domov pro seniory, zařídit senior taxi a městský park. Máme už vytipované lokality. Jako starosta dobrovolných hasičů na Starém Zubří vím, jak je důležité podporovat spolkovou činnost a mládež. Na tomto projektu už pracuji 3 roky, vytvořil jsem Vizi 2015, kdy jsem chtěl, aby mládež neseděla doma. Věřím, že spolky jako hasiči, sportovci, Beskyd, myslivci, červený kříž, včelaři, jim mají společně co nabídnout. Chtěl bych, aby město investovalo především do svých lidí, tato investice se nám několikanásobně v budoucnosti vrátí. Kdo mě zná, ví že jsem upřímný člověk a chci abychom se v Zubří měli lépe. Zubří, město pro lidi.

 

Andrej Titkov

sportovní trenér

 

Jmenuji se Andrej Titkov, je mi 49 let, narodil jsem se v městě Gajduk v Rusku. Vystudoval jsem sportovní gymnázium v Krasnodaru. Na fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci jsem dokončil trenéra licence “A”. Dále jsem držitelem certifikátu TORFL 4 (C2). Celý můj profesní život je spojený se sportem. Reprezentoval jsem Ruskou federaci, Ukrajinu i Českou republiku. Až do roku 2010 jsem byl profesionální sportovec v evropských klubech. Poté jsem trénoval dorost HC Zubří, následně muže Novesty Zlín a Brna, od roku 2015 jsem byl trenérem HC Zubří. V roce 2018 po vítězství v základní části, mi byla v play-off předčasně ukončena smlouva. Tehdy jsem přemýšlel o změně profese a s házenou jsem chtěl nadobro skončit. Nestalo se tak, obsadili jsme celkově 3. místo a momentálně trénuju Brno. To je také důvod proč jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva v Zubří. Chtěl bych v Zubří větší transparentnost, plně využívat dotace, regulovat hazard, mladým vytvořit podmínky ke sportu a bydlení. V Zubří bydlím společně s manželkou a dvěma dcerami. Přeju si, aby lidé ze Zubří neodcházeli jinam a dobře se jim zde žilo. Zubří, město pro lidi.

 

Martina Smočková

obchodní zástupce

 

 

Jmenuji se Martina Smočková a je mi 46 let. V Zubří žiji od narození a náš rod dle genealogie obývá toto místo již od roku 1550. Vystudovala jsem Střední zemědělskou školu v Rožnově pod Radhoštěm. V současnosti pracuji ve firmě OSEVA PRO s.r.o. – Výzkumná stanice travinářská v Zubří, jako obchodní zástupce – agronom. Mimo práci agronoma, jsem od roku 2005 vedoucí ZAHRADNICTVÍ OSEVA a další můj srdeční počin je propagace tradiční valašské plodiny – pohanky, s naším názvem ,,Zuberská pohanka´´.Ve volném čase se ráda odreaguji výrobou ozdob z korálků a dle ročního období také vrtáním a zdobením kraslic či tvorbou vánočních dekorací. Zubří je moc krásné městečko, ale velmi výrazně zde chybí dům a denní centrum pro seniory, a bezbariérový lékařský dům. Dále bychom se měli zaměřit na využití krásných ploch kolem staré školy (park, hřiště pro žáky a i vyřešení nedostačujícího prostoru pro družiny). A ráda bych viděla, aby zubřan podporoval zubřana v rámci služeb, obchodu, stavebnictví, restaurací aj. Podporujme své město – Zubří, město pro lidi.

 

Bc. Tomáš Bechný

vedoucí logistiky

Jmenuji se Tomáš Bechný, je mi 34 let, po Základní škole v Zubří jsem absolvoval Střední průmyslovou školu stavební ve Valašském Meziříčí obor stavební obnova, poté jsem vystudoval Vysokou školu Báňskou v Ostravě, Ekonomickou fakultu ve Valašské Meziříčí obor Aplikovaná informatika. Po škole jsem pracoval jako projektant ve firmě Elektroprojekta Rožnov p. R., momentálně již 13 let pracuji jako vedoucí logistiky ve firmě Innovative Sensor Technology s.r.o. v Rožnově p. R.Jsem aktivní sportovec, dlouhý čas jsem hrál za Zubří házenou, vedl jsem tým i jako kapitán. Momentálně hrají v nedalekých Hranicích. V Zubří bych se chtěl podporovat nové sportoviště a mladé sportovce (například jako trenér) ať už se jedná o jakýkoliv sport.Jako aktivní otec jsem pro zřízení dětského centra a vítám příchod lékařů, hlavně zubaře. Chtěl bych, aby v Zubří byly bezpečnostní kamery, aby se občané cítili bezpečněji. Rád bych dohlédl na výstavbu v našem městě, aby Zubří bylo plnohodnotným městem se všemi službami.Zubří, město pro lidi.

 

 

Tomáš Pšenica

správce sportovní haly

Jmenuji se Tomáš Pšenica, je mi 56 let, jsem vyučen jako elektromechanik, maturitní zkoušku mám v oboru Mechanik sdělovací techniky. V minulosti jsem pracoval v Tesle Sezam a On Semiconductor, byl jsem mistr odborného výcviku v Tesle Mez Vsetín a podnikal jsem jako Hodinový manžel. Momentálně jsem na invalidním důchodě a pracuji jako správce sportovní haly v Zubří. Jsem ženatý a mám 3 dospělé děti, vnuka a vnučku.Mezi mé koníčky patří kutilství, rybářství, zbraně a motorky. Přál bych si, aby se v Zubří neplýtvalo penězi daňových poplatníků, aby se odstranila byrokracie a investovalo se racionálně. Chceme ochraňovat vodní zdroje a pokusit se bojovat proti kůrovci. Dále bych chtěl vytvořit místa, kde by se mohli lidé potkávat. Farmářské trhy, denní centrum pro mladé a seniory, hřiště pro děti a mládež, veřejné ohniště, rybářské a motorkářské soutěže.

Zubří, město pro lidi.

 

 

Jana Mičkalová

kadeřnice

Jmenuji se Jana Mičkalová a je mi 48 let. Pocházím ze Zašové, ale v Zubří žiju 25 let. Po základní škole jsem se vyučila na Středním odborném učilišti železničním v Krnově. Poté jsem pracovala jako referentka zásobování u Českých drah. Dále jsem absolvovala střední školu ve Vizovicích obor kadeřnice. V tomto oboru v Zubří podnikám úspěšně již 20 let, momentálně mě najdete v Domu služeb. Jsem vdaná, mám dvě děti a jednoho vnuka. Ve volném čase se věnuji převážně rodině a seniorům. Už sedm let jsem předsedkyní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami. Pro který pořádám různé aktivity a akce. V Zubří bych chtěla zlepšit život seniorů a invalidů, na které se dlouhodobě zapomíná. Ráda bych v Zubří vytvořila denní centrum pro seniory, zde by se mohli potkávat s maminkami a tatínky s dětmi. Věřím, že si mají vzájemně co nabídnout. V budoucnu chci prosadit zbudování domu pro seniory. Aby měli Zubřané důstojné stáří. Samozřejmostí je pro mě dostupnost lékařské péče a služeb, které města nabízí. Měli bychom se inspirovat v okolních městech a zřídit u nás senior taxi. Uvítala bych pořádání kulturních akcí a farmářských jarmarků. Při investicích v maximální míře využívat dotace. Je třeba si uvědomit, že všichni budeme tyto věci také potřebovat. Zubří, město pro lidi.

 

Ing. Vendula Smočková

Studentka

Jmenuji se Vendula Smočková, je mi 25 let a v Zubří žiji od narození, stejně jako má rodina. V roce 2018 jsem ukončila studium na VŠB-TU v Ostravě na Fakultě metalurgie a materiálového inženýrství v oboru Moderní metalurgické technologie. V současnosti studuji VOŠ PRIGO v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi mé koníčky patří hudba, divadlo a malování. Od sedmi let se věnuji hře na klavír a zpěvu. Stejný čas také působím ve Valašském souboru písní a tanců Beskyd, nejdříve v taneční složce, a v současnosti jako vedoucí Cimbálové muziky Beskyd, kde už několik let hraji na cimbál. V roce 2012 jsem se stala členkou Divadelní SPONY, kde se rovněž věnuji výrobě a malování kulis. Mimo malování kulis dekorativně zdobím zdi domácností či škol. V Zubří mě můžete vidět na akcích města, kde občas vypomáhám s organizací a dále hlavně v rámci vystoupení Cimbálové muziky Beskyd či Divadelní SPONY.V našem městě chybí centrum pro děti a mládež, kde by se naše děti mohly vzdělávat v různých oborech ať už uměleckých či technických a dále bych se ráda zaměřila na kulturní akce pro všechny generace a spolkovou činnost v Zubří.

Zubří, město pro lidi.

Ing. Jaroslav Kohoutek

vedoucí výroby

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Kohoutek, je mi 39 let, jsem ženatý a mám 2 děti. Již několik let pracuji jako vedoucí výroby. Do komunální politiky vstupuji poprvé a říkám “ANO, je čas se zasadit o změnu”. Naše rodina bydlí v Zubří skoro 12 let. Zubří jsme si s manželkou vybrali pro svůj venkovský charakter, nebylo to o kritériích rozhodování, bylo to prostě o pocitu. Všichni se chceme dobře cítit tam, kde trávíme většinu svého času, kde vyrůstají naše děti a kde budeme jednou stárnout. Zubří se díky dynamickému rozvoji v posledních letech stává moderním městem, svou typickou venkovskou duši si však zachovává. Je to zajímavá, řekl bych “přitažlivá” kombinace a byl bych rád, kdyby jako taková zůstala do budoucna zachována. Navzdory pozitivům má naše město řadu oblastí, které je třeba dále intenzivně rozvíjet. Především je třeba zajistit bezpečnost nás a našich dětí. Stanovit pravidla hry pro individua potulující se naším městem s lahví alkoholu. Zároveň ale hledat řešení pro slušné lidi, kteří se ocitli bez domova nebo ve finanční nouzi, těm nabízet zázemí a práci. Všem našim občanům nabídnout důstojné prostředí a odpovídající služby. Existují sektory, které si zaslouží naši maximální pozornost, do kterých je třeba investovat. A nejsou to jen opravy cest, budov, bazén, parkovací místa a infrastruktura všeobecně. Za mne by investice měly směřovat především do našich dětí, do rozvoje jejich talentů, do realizace jejich představ a snů. Vybudovat dětské centrum, nová hřiště. Naproti tomu naši senioři si zaslouží důstojné stáří. Podporuji myšlenku vybudování domova pro seniory v našem městě. K politice, bohužel, neodmyslitelně patří korupce. V boji s ní musí každý začít u sebe. Ne u druhých, u sebe. Nebýt zkorumpovatelný. Být nekompromisně transparentní. Prostě jiný. Konečně dám našim občanům šanci věřit, že politiku je možno dělat jinak. Přeji si, aby naši spoluobčané rozhodli v komunálních volbách správně a spravedlivě a aby jejich “ANO” bylo symbolickým startem nové a lepší kapitoly našeho města.

 

 

 

 

placená reklama

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář