Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Křest knihy – Můj život s gamblerem

4.10.2017 @ 17.00 - 18.00

Zdarma
Téměř po roce do Zubří opět zavítá spisovatelka Martina Bittnerová, loni u nás pokřtila knihu s humornými povídkami Moje milované tchyně a já. Ve středu 4. října v 17:00 hod. se uskuteční křest knihy, která se nazývá Můj život s gamblerem. Syrový autobiografický příběh, který přináší téma dnes časté, přesto společensky opomíjené, závislosti na hazardu. Není však jen o soužití se závislým, ale rovněž o vyrovnávání se s jeho tragickou smrtí.

Martina Bittnerová je autorkou sedmi samostatných knih a literární činnosti se věnuje od svých šestnácti let. Publikovala v mnoha internetových i neinternetových novinách, časopisech, bulletinech apod. Stala se také jednou ze zakladatelek kulturně-společenského webmagazín Rozhledna. Zúčastnila se řady literárních soutěží pro neprofesionály, kde obdržela ocenění jak v kategorii próza, tak poezie. Byla rovněž členkou Klubu mladých autorů při Západočeském středisku spisovatelů.
Dlouhá léta rovněž v Praze pořádala literárně-hudební akce, v nichž pravidelně představovala významné osobnosti minulosti. V letech 2012- 2015 spolupracovala se spolkem Amerling a účinkovala v rámci literárně-hudebních pásem s klasickou hudbou. V současné době se profesionálně věnuje literární tvorbě, přednáškové činnosti a volnočasové pedagogice. Dlouhodobě se zajímá o české osobnosti žijící převážně v 19.století a nejvíc ji baví objevovat ty již opomíjené, nebo úplně zapomenuté.

 

Více o autorce a jejích knihách: http://martinabittnerova.cz/

Podrobnosti

Datum:
4.10.2017
Čas:
17.00 - 18.00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Knihovna města Zubří
Telefon:
724 697 666
Email:
janu@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
http://knihovna.mesto-zubri.cz/

Místo konání

Knihovna města Zubří
Hlavní 79
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://knihovna.zubran.cz/