Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

HUDEBNÍ ŠPÍZ

Březen 5 @ 8.00 - 17.00

250Kč

V pátek 29.3.2019 od 17 hodin se v Klubu Zubří po roce opět otevřou dveře pro všechny, jejichž uši jsou hladové po tónech, melodiích, rytmech i dávce poetiky. V loňském roce se do Zubří vrátil Hudební špíz – multižánrová akce, která nabízí vystoupení především regionálních muzikantů, ale vítá také hosty odjinud. Jaké hudební menu je pro vás naservírováno letos? Nebude chybět novodobý písničkář, který své příznivce baví především na sociálních sítích, známý jako Pokáč. Po úspěchu komorních pořadů v kavárně U Ludvíka přinášíme kus Francie také do velkého sálu, kde oblíbenou zpěvačku francouzského původu Céline Bossu uvidíme poprvé v Zubří s celou kapelou CelBoss. Závěr bude patřit moravským lidovým písničkám v netradičních úpravách ze Vsetína, které Vám zahraje stálice regionální hudební scény kapela Veselé bída. U Ludvíka Vás pak během občerstvení bude bavit rožnovský Radegrass a Matyáš Juříček.

 

POKÁČ

Pokáč je jedním z nejvýraznějších mladých písničkářů a textařů na české hudební scéně. V létě 2017 vydal debutové album Vlasy, které později získalo ocenění Zlatá deska. Mezi jeho další úspěchy patří nominace na ocenění Český Slavík a Cenu Anděl v kategorii Objev roku. Autor singlů Vymlácený entry, Co z tebe bude nebo Mám doma kočku. Jako textař spolupracuje mimo jiné s Voxelem, Jakubem Děkanem nebo skupinou Mirai.

 

Céline Bossu a CELBOSS

Hudba, šansony, láska, radost, dobrá nálada. Jedním slovem je to život, co oslavují a o čem zpívají CelBos… Život po francouzsku, říkáte si? Ano, také. Ale nejen to. Samozřejmě při prvním poslechu to voní po levandulích, po dobrém víně, na rtech cítíte chuť soli z mořského vzduchu. Ale nechte své oči zavřené o trochu déle a už se vidíte, jak sedíte někde v beskydském lese a ochutnáváte skleničku slivovice.

O tom všem je hudba CelBos: opravdová trikolórní hudba, ať už jsou tři barvy jakkoliv rozložené na státní vlajce.

Céline Bossu – Spojená s rodným Lyonem srdcem, tělem i duší, je to hlas skupiny. Je také textařkou kapely CelBos, protože kluci sice ve francouzštině zpívají, ale zatím ještě v jazyce Moliera netvoří… Ale kdo ví?

Milan Kratochvíl – Mnohem více než jen výborný bubeník, Ondřej Růčka – Basista, klavírista a mimořádný vokalista a Roman Vavřík – Klavírista, akordeonista.

 

VESELÁ BÍDA

Hudební skupina  „Veselá bída“ vznikla v roce 2001  na popud někdejšího zpěváka Františka Segrada. Od svého počátku se drží svého zaměření – netradiční pojetí tradičních lidových písní.

Obsazení kapely dnes:

Karel Proisl – baskytara a zpěv

Jan Volčík – housle

Evžen Proisl – klávesové nástroje, zpěv

Aleš Mrnuštík – kytara, zpěv

Martin Rožnovják – zpěv a flétna

Karel Olšák – bicí

 

U Ludvíka se bude o zábavu starat zuberský muzikant Matyáš Juříček a rožnovská bluegrassová formace Radegrass.

 

 

INFORMACE V KOSTCE

Akce Hudební špíz
 

Místo konání

 

Klub Zubří, Hamerská 10, 756 54 Zubří

 

Datum konání

 

29.3.2019

 

Předprodej vstupenek

Místo předprodeje

Úřední hodiny

 

Kancelář Klubu Zubří, Hamerská 10, 756 54 Zubří

PO: 8.00 – 11.30, 12.30 – 17.00

ST: 8.00 – 11.30, 12.30 – 17.00

ČT: 8.00 – 11.30, 12.30 – 13.30

PÁ: 8.00 – 11.30

Podrobnosti

Datum:
Březen 5
Čas:
8.00 - 17.00
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://www.mesto-zubri.cz

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
kultura.mesto-zubri.cz

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447