OBVODNÍ KOLO SOUTĚŽE V HASIČSKÉM SPORTU

0

V Sobotu 27.května 2017 byla pro Starozubřany ze sboru dobrovolných hasičů čest pořádat obvodní kolo soutěže v hasičském sportu. Akce se pořádala na fotbalovém hřišti v Zubří a počasí se vydařilo na jedničku. Soutěžilo se v běhu na sto metrů a v požárním útoku v kategoriích žen, mužů do 35 let a mužů nad 35 let. Soutěžily mezi sebou tyto sbory: Horní Bečva, Prostřední Bečva , Dolní Bečva, Hutisko-Solanec, Tylovice , Valašská Bystřice, Zubří, Staré Zubří, Veselá A a B, Zašová a Střítež. Pohár, diplom a tradiční zuberskou březovou metlu za první místa v jednotlivých kategoriích si vybojovaly tyto SDH:

Muži: 1. Veselá A  , 2.Tylovice, 3. Prostřední Bečva

Muži nad 35 let:  1. Dolní Bečva, 2. Zašová, 3. Vidče, 5. Staré Zubří, 7. Zubří

Ženy:  1.Tylovice , 2. Dolní Bečva, 3. Hutisko-Solanec

Děkujeme za podporu městu Zubří, panu Starostovi Lubomíru Vaculínovi, všem účastníkům a také všem, kteří ve svém volném čase vypomáhali s organizací, převážením a stavěním překážek, zapisováním časů, provozem bufetu a s následným úklidem. Přestože náš zdravotník několikrát zasahoval, naštěstí nedošlo při akci k žádnému vážnějšímu úrazu, všechny technické potíže se odstranily na místě a myslím, že všichni odjížděli domů spokojení. Konkurence byla letos opravdu veliká. Soutěž se ale nesla ve velice přátelském duchu, což je také jeden ze smyslů pořádání podobných akcí.